Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Ginecologie
08.00 - 12.00
Dr. Buda Amalia Gina

16.30 - 18.30
Dr. Muntean Mihai

17.20 - 20.00
Dr. Buda Amalia Gina
Chirurgie generala
08.00 - 13.00
Dr. Bokor Endre

14.00 - 16.00
Dr. Butiurca Sandor
Chirurgie generalaProgramare Telefonica
Pediatrie
Program zilnic - pe baza de programari
08.00 - 16.00
Dr. Man Lidia

13.00 - 14.00
Dr. Oltean (Durlan) Andreea

16.00 - 17.00
Dr. Voicu Sanda

16.00 - 20.00
Dr. Bodan Adriana
Medicina interna
Program zilnic - pe baza de programari
08.00 - 16.00
Dr. Lefter Elena
Nefrologie
08.00 - 16.00
Dr. Lefter Elena
NefrologiePe baza de programari telefonice
Ecografie
Program zilnic - pe baza de programari
08.00 - 16.00
Dr. Lefter Elena

10.15 - 12.00
Dr. Graur Catalina

15.30 - 17.00
Dr. Voicu Sanda
Gastroenterologie
08.30 - 10.30
Dr. Coroban Cristian

18.00 - 20.00
Dr. Szekely Eva
GastroenterologieÎn perioada Iulie - Octombrie, nu este disponibil
Nutritie si dietetica
09.00 - 11.00
Florina Daniela Ruta
Pneumologie
09.00 - 15.00
Dr. Moga Erika Andreea
PneumologieProgramare telefonica
ORL
10.00 - 15.00
Dr. Duca Diana

14.30 - 16.00
Dr. Neagos Adriana

Program zilnic - pe baza de programari telefonice
17.15 - 19.00
Dr. Csiszer Iren

18.00 - 20.00
Dr. Florea Constantin
ORLPogramare telefonica
Reumatologie
13.30 - 15.00
Dr. Valcelean Luminita
Cardiologie
14.00 - 17.00
Dr. Marginean (Meghesan) Daniela

16.00 - 19.00
Dr. Ispas Mihaela
Ortopedie - Traumatologie
14.15 - 16.00
Dr. Ivanescu Adrian

16.00 - 18.00
Dr. Fodor Pal
Endocrinologie
14.20 - 15.45
Dr. Pascanu Ionela
Urologie
16.00 - 18.00
Dr. Muntoi Ioan Dorian
Chirurgie estetica/plastica
16.15 - 18.30
Dr. Dorobantu Dorin
Chirurgie estetica/plasticaProgramari telefonice
Dermatologie
17.30 - 19.30
Dr. Maier Dalila Anamaria
Neurochirurgie
18.00 - 19.00
Dr. Gherman Bogdan
ORL
08.00 - 13.00
Dr. Duca Diana

14.30 - 16.00
Dr. Neagos Adriana
Chirurgie generala
Programare telefonica
08.00 - 13.00
Dr. Bokor Endre
Chirurgie generalaProgramare telefonica
Oftalmologie
09.00 - 10.00
Dr. Popa Camelia
Nutritie si dietetica
09.00 - 11.00
Florina Daniela Ruta
Cardiologie
10.00 - 12.00
Dr. Cadâr Erol Riad

13.30 - 15.00
Dr. Podoleanu Cristian
Ortopedie - Traumatologie
10.00 - 12.00
Dr. Trambitas Cristian

12.00 - 15.00
Dr. Ivanescu Adrian
Pediatrie
13.00 - 14.00
Dr. Oltean (Durlan) Andreea

16.00 - 20.00
Dr. Bodan Adriana
Gastroenterologie
13.00 - 15.00
Dr. Bancu Ligia

14.30 - 16.30
Dr. Coroban Cristian
GastroenterologieDisponibil doar din Octombrie

GastroenterologieÎn perioada Iulie - Octombrie, nu este disponibil
Medicina interna
13.00 - 15.00
Dr. Costea Ioana
Ecografie
13.00 - 15.45
Dr. Demeter Timea
Doppler vascular
13.00 - 15.45
Dr. Demeter Timea
Psihiatrie
14.15 - 20.00
Dr. Nistor Claudia Andreea
Ginecologie
16.00 - 18.00
Dr. Dutcus Ioan Adrian
Psihologie clinica si terapie
16.00 - 20.00
Psiholog Ramona Aldea
Chirurgie estetica/plastica
16.15 - 19.30
Dr. Dorobantu Dorin
Urologie
18.00 - 20.00
Dr. Nicola Theodor
Oftalmologie
08.00 - 10.00
Dr. Floria Oana
Chirurgie generala
08.00 - 13.00
Dr. Bokor Endre
Chirurgie generalaProgramare telefonica
Nutritie si dietetica
09.00 - 11.00
Florina Daniela Ruta
Ecografie
09.00 - 12.00
Dr. Pintea Adriana
ORL
10.00 - 15.00
Dr. Duca Diana

15.00 - 17.00
Dr. Neagos Adriana

18.00 - 19.00
Dr. Florea Constantin
Ginecologie
12.00 - 14.00
Dr. Buda Amalia Gina

17.00 - 19.00
Dr. Ghizdavat Alexandru
Ortopedie - Traumatologie
12.00 - 14.00
Dr. Vilcelean Marius
Reumatologie
12.30 - 14.00
Dr. Valcelean Luminita
Pediatrie
13.00 - 14.00
Dr. Oltean (Durlan) Andreea

16.00 - 20.00
Dr. Bodan Adriana
Cardiologie
14.00 - 16.00
Dr. Scripa Ernestina
Dermatologie
14.30 - 15.30
Dr. Ilcus Ioana Roxana
Gastroenterologie
14.30 - 16.30
Dr. Coroban Cristian
GastroenterologieÎn perioada Iulie - Octombrie, nu este disponibil
Endocrinologie
14.30 - 18.00
Dr. Gliga Florina
Chirurgie estetica/plastica
17.00 - 19.00
Dr. Dorobantu Dorin
Urologie
17.00 - 19.00
Dr. Catarig Cristian
Medicina interna
17.30 - 19.30
Dr. Gliga Mirela
Nefrologie
17.30 - 19.30
Dr. Gliga Mirela
Oftalmologie
08.00 - 10.00
Dr. Floria Oana
ORL
08.00 - 13.00
Dr. Duca Diana
Ecografie
08.15 - 09.45
Dr. Nemes Liliana

10.15 - 12.00
Dr. Graur Catalina
Gastroenterologie
08.30 - 10.30
Dr. Coroban Cristian
GastroenterologieÎn perioada Iulie - Octombrie, nu este disponibil
Pneumologie
09.00 - 10.00
Dr. Dunca Adriana
Nutritie si dietetica
09.00 - 11.00
Florina Daniela Ruta
Cardiologie
10.00 - 12.00
Dr. Cadâr Erol Riad
Ortopedie - Traumatologie
10.00 - 12.00
Dr. Trambitas Cristian

11.00 - 13.00
Dr. Ivanescu Adrian
Oftalmologie
08.00 - 10.00
Dr. Floria Oana
Nutritie si dietetica
09.00 - 11.00
Florina Daniela Ruta
Reumatologie
09.30 - 11.00
Dr. Valcelean Luminita
Ortopedie - Traumatologie
10.00 - 12.00
Dr. Ivanescu Adrian
ORL
10.00 - 15.00
Dr. Duca Diana

14.00 - 16.00
Dr. Neagos Adriana
Endocrinologie
11.30 - 13.30
Dr. Duka Gabriela Veronica
Pediatrie
13.00 - 14.00
Dr. Oltean (Durlan) Andreea
PediatriePediatrie
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Pediatrie
13.00 - 14.00
Dr. Oltean (Durlan) Andreea

16.00 - 20.00
Dr. Bodan Adriana
Gastroenterologie
13.00 - 15.00
Dr. Bancu Ligia
GastroenterologieDisponibil doar din Octombrie
Ortopedie - Traumatologie
13.00 - 15.00
Dr. Solyom Arpad
Neurologie
14.15 - 16.00
Dr. Stoian Adina
Alergologie
15.00 - 16.30
Dr. Ureche Corina
ORL
15.00 - 17.00
Dr. Neagos Adriana

18.00 - 20.00
Dr. Florea Constantin
Chirurgie pediatrica
16.00 - 17.00
Dr. Prisca Radu Alexandru
Ginecologie
16.00 - 18.00
Dr. Crisan Radu
Medicina interna
16.00 - 18.00
Dr. Costea Ioana
Chirurgie generala
17.00 - 18.00
Dr. Serac Gabriel
Reumatologie
17.00 - 20.00
Dr. Valcelean Luminita
Urologie
19.00 - 20.00
Dr. Calancea Igor
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Ortopedie - Traumatologie
16.00 - 18.00
Dr. Fodor Pal
Pediatrie
16.00 - 20.00
Dr. Bodan Adriana
Neurologie
17.00 - 19.00
Dr. Balaianu Mihaela
Ginecologie
17.00 - 19.30
Dr. Buda Amalia Gina
Urologie
18.00 - 20.00
Dr. Nicola Theodor
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

Luni Marți Miercuri Joi Vineri
16.00 - 17.00
Chirurgie estetica/plastica
16.15 - 18.30
Dr. Dorobantu Dorin
Chirurgie estetica/plasticaProgramari telefonice
Chirurgie estetica/plastica
16.15 - 19.30
Dr. Dorobantu Dorin
17.00 - 18.00
Chirurgie estetica/plastica
17.00 - 19.00
Dr. Dorobantu Dorin
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Pediatrie
Program zilnic - pe baza de programari
08.00 - 16.00
Dr. Man Lidia

13.00 - 14.00
Dr. Oltean (Durlan) Andreea
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Pediatrie
13.00 - 14.00
Dr. Oltean (Durlan) Andreea
Pediatrie
13.00 - 14.00
Dr. Oltean (Durlan) Andreea
Pediatrie
13.00 - 14.00
Dr. Oltean (Durlan) Andreea
Pediatrie
13.00 - 14.00
Dr. Oltean (Durlan) Andreea
PediatriePediatrie
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Pediatrie
16.00 - 17.00
Dr. Voicu Sanda

16.00 - 20.00
Dr. Bodan Adriana
Pediatrie
16.00 - 20.00
Dr. Bodan Adriana
Pediatrie
16.00 - 20.00
Dr. Bodan Adriana
Pediatrie
16.00 - 20.00
Dr. Bodan Adriana
Pediatrie
16.00 - 20.00
Dr. Bodan Adriana
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Ecografie
Program zilnic - pe baza de programari
08.00 - 16.00
Dr. Lefter Elena

10.15 - 12.00
Dr. Graur Catalina

15.30 - 17.00
Dr. Voicu Sanda
Ecografie
08.15 - 09.45
Dr. Nemes Liliana
09.00 - 10.00
Ecografie
09.00 - 12.00
Dr. Pintea Adriana
10.00 - 11.00
Ecografie
10.15 - 12.00
Dr. Graur Catalina
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Ecografie
13.00 - 15.45
Dr. Demeter Timea
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Ginecologie
08.00 - 12.00
Dr. Buda Amalia Gina
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Ginecologie
12.00 - 14.00
Dr. Buda Amalia Gina
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Ginecologie
16.30 - 18.30
Dr. Muntean Mihai

17.20 - 20.00
Dr. Buda Amalia Gina
Ginecologie
16.00 - 18.00
Dr. Dutcus Ioan Adrian
Ginecologie
16.00 - 18.00
Dr. Crisan Radu
17.00 - 18.00
Ginecologie
17.00 - 19.00
Dr. Ghizdavat Alexandru
Ginecologie
17.00 - 19.30
Dr. Buda Amalia Gina
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
10.00 - 11.00
Ortopedie - Traumatologie
10.00 - 12.00
Dr. Trambitas Cristian
Ortopedie - Traumatologie
10.00 - 12.00
Dr. Trambitas Cristian

11.00 - 13.00
Dr. Ivanescu Adrian
Ortopedie - Traumatologie
10.00 - 12.00
Dr. Ivanescu Adrian
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Ortopedie - Traumatologie
12.00 - 15.00
Dr. Ivanescu Adrian
Ortopedie - Traumatologie
12.00 - 14.00
Dr. Vilcelean Marius
13.00 - 14.00
Ortopedie - Traumatologie
13.00 - 15.00
Dr. Solyom Arpad
14.00 - 15.00
Ortopedie - Traumatologie
14.15 - 16.00
Dr. Ivanescu Adrian
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Ortopedie - Traumatologie
16.00 - 18.00
Dr. Fodor Pal
Ortopedie - Traumatologie
16.00 - 18.00
Dr. Fodor Pal
17.00 - 18.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
10.00 - 11.00
Cardiologie
10.00 - 12.00
Dr. Cadâr Erol Riad
Cardiologie
10.00 - 12.00
Dr. Cadâr Erol Riad
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Cardiologie
13.30 - 15.00
Dr. Podoleanu Cristian
14.00 - 15.00
Cardiologie
14.00 - 17.00
Dr. Marginean (Meghesan) Daniela

16.00 - 19.00
Dr. Ispas Mihaela
Cardiologie
14.00 - 16.00
Dr. Scripa Ernestina
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Oftalmologie
08.00 - 10.00
Dr. Floria Oana
Oftalmologie
08.00 - 10.00
Dr. Floria Oana
Oftalmologie
08.00 - 10.00
Dr. Floria Oana
09.00 - 10.00
Oftalmologie
09.00 - 10.00
Dr. Popa Camelia

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

Luni Marți Miercuri Joi Vineri
15.00 - 16.00
Alergologie
15.00 - 16.30
Dr. Ureche Corina
16.00 - 17.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Gastroenterologie
08.30 - 10.30
Dr. Coroban Cristian
GastroenterologieÎn perioada Iulie - Octombrie, nu este disponibil
Gastroenterologie
08.30 - 10.30
Dr. Coroban Cristian
GastroenterologieÎn perioada Iulie - Octombrie, nu este disponibil
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Gastroenterologie
13.00 - 15.00
Dr. Bancu Ligia

14.30 - 16.30
Dr. Coroban Cristian
GastroenterologieDisponibil doar din Octombrie

GastroenterologieÎn perioada Iulie - Octombrie, nu este disponibil
Gastroenterologie
13.00 - 15.00
Dr. Bancu Ligia
GastroenterologieDisponibil doar din Octombrie
14.00 - 15.00
Gastroenterologie
14.30 - 16.30
Dr. Coroban Cristian
GastroenterologieÎn perioada Iulie - Octombrie, nu este disponibil
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Gastroenterologie
18.00 - 20.00
Dr. Szekely Eva
19.00 - 20.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Medicina interna
Program zilnic - pe baza de programari
08.00 - 16.00
Dr. Lefter Elena
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Medicina interna
13.00 - 15.00
Dr. Costea Ioana
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Medicina interna
16.00 - 18.00
Dr. Costea Ioana
17.00 - 18.00
Medicina interna
17.30 - 19.30
Dr. Gliga Mirela
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
18.00 - 19.00
Neurochirurgie
18.00 - 19.00
Dr. Gherman Bogdan
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
13.00 - 14.00
Doppler vascular
13.00 - 15.45
Dr. Demeter Timea
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
09.00 - 10.00
Nutritie si dietetica
09.00 - 11.00
Florina Daniela Ruta
Nutritie si dietetica
09.00 - 11.00
Florina Daniela Ruta
Nutritie si dietetica
09.00 - 11.00
Florina Daniela Ruta
Nutritie si dietetica
09.00 - 11.00
Florina Daniela Ruta
Nutritie si dietetica
09.00 - 11.00
Florina Daniela Ruta
10.00 - 11.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
ORL
08.00 - 13.00
Dr. Duca Diana
ORL
08.00 - 13.00
Dr. Duca Diana
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
ORL
10.00 - 15.00
Dr. Duca Diana

14.30 - 16.00
Dr. Neagos Adriana
ORL
10.00 - 15.00
Dr. Duca Diana
ORL
10.00 - 15.00
Dr. Duca Diana

14.00 - 16.00
Dr. Neagos Adriana
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
ORL
14.30 - 16.00
Dr. Neagos Adriana
15.00 - 16.00
ORL
15.00 - 17.00
Dr. Neagos Adriana
ORL
15.00 - 17.00
Dr. Neagos Adriana
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
ORL
Program zilnic - pe baza de programari telefonice
17.15 - 19.00
Dr. Csiszer Iren

18.00 - 20.00
Dr. Florea Constantin
ORLPogramare telefonica
18.00 - 19.00
ORL
18.00 - 19.00
Dr. Florea Constantin
ORL
18.00 - 20.00
Dr. Florea Constantin
19.00 - 20.00

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

Luni Marți Miercuri Joi Vineri
09.00 - 10.00
Pneumologie
09.00 - 15.00
Dr. Moga Erika Andreea
PneumologieProgramare telefonica
Pneumologie
09.00 - 10.00
Dr. Dunca Adriana
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
16.00 - 17.00
Urologie
16.00 - 18.00
Dr. Muntoi Ioan Dorian
17.00 - 18.00
Urologie
17.00 - 19.00
Dr. Catarig Cristian
18.00 - 19.00
Urologie
18.00 - 20.00
Dr. Nicola Theodor
Urologie
18.00 - 20.00
Dr. Nicola Theodor
19.00 - 20.00
Urologie
19.00 - 20.00
Dr. Calancea Igor

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Chirurgie generala
08.00 - 13.00
Dr. Bokor Endre
Chirurgie generalaProgramare Telefonica
Chirurgie generala
Programare telefonica
08.00 - 13.00
Dr. Bokor Endre
Chirurgie generalaProgramare telefonica
Chirurgie generala
08.00 - 13.00
Dr. Bokor Endre
Chirurgie generalaProgramare telefonica
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
Chirurgie generala
14.00 - 16.00
Dr. Butiurca Sandor
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Chirurgie generala
17.00 - 18.00
Dr. Serac Gabriel
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
14.00 - 15.00
Dermatologie
14.30 - 15.30
Dr. Ilcus Ioana Roxana
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Dermatologie
17.30 - 19.30
Dr. Maier Dalila Anamaria
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
11.00 - 12.00
Endocrinologie
11.30 - 13.30
Dr. Duka Gabriela Veronica
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
Endocrinologie
14.20 - 15.45
Dr. Pascanu Ionela
Endocrinologie
14.30 - 18.00
Dr. Gliga Florina
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
08.00 - 09.00
Nefrologie
08.00 - 16.00
Dr. Lefter Elena
NefrologiePe baza de programari telefonice
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Nefrologie
17.30 - 19.30
Dr. Gliga Mirela
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00

Luni

Miercuri

Luni Marți Miercuri Joi Vineri
16.00 - 17.00
Psihologie clinica si terapie
16.00 - 20.00
Psiholog Ramona Aldea
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
14.00 - 15.00
Psihiatrie
14.15 - 20.00
Dr. Nistor Claudia Andreea
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
09.00 - 10.00
Reumatologie
09.30 - 11.00
Dr. Valcelean Luminita
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Reumatologie
12.30 - 14.00
Dr. Valcelean Luminita
13.00 - 14.00
Reumatologie
13.30 - 15.00
Dr. Valcelean Luminita
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Reumatologie
17.00 - 20.00
Dr. Valcelean Luminita
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
14.00 - 15.00
Neurologie
14.15 - 16.00
Dr. Stoian Adina
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Neurologie
17.00 - 19.00
Dr. Balaianu Mihaela
18.00 - 19.00
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
16.00 - 17.00
Chirurgie pediatrica
16.00 - 17.00
Dr. Prisca Radu Alexandru