Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
08.00 - 09.00
Gynecology
08.00 - 12.00
Dr. Buda Amalia Gina

16.30 - 18.30
Dr. Muntean Mihai

17.20 - 20.00
Dr. Buda Amalia Gina
General surgery
08.00 - 13.00
Dr. Bokor Endre

14.00 - 16.00
Dr. Butiurca Sandor
General surgeryProgramare Telefonica
Pediatrics
Program zilnic - pe baza de programari
08.00 - 16.00
Dr. Man Lidia

13.00 - 14.00
Dr. Oltean (Durlan) Andreea

16.00 - 17.00
Dr. Voicu Sanda

16.00 - 20.00
Dr. Bodan Adriana
Internal medicine
Program zilnic - pe baza de programari
08.00 - 16.00
Dr. Lefter Elena
Nephrology
08.00 - 16.00
Dr. Lefter Elena
NephrologyPe baza de programari telefonice
Ultrasound
Program zilnic - pe baza de programari
08.00 - 16.00
Dr. Lefter Elena

10.15 - 12.00
Dr. Graur Catalina

15.30 - 17.00
Dr. Voicu Sanda
Gastroenterology
08.30 - 10.30
Dr. Coroban Cristian

18.00 - 20.00
Dr. Szekely Eva
GastroenterologyÎn perioada Iulie - Octombrie, nu este disponibil
Nutrition and dietetics
09.00 - 11.00
Florina Daniela Ruta
Pneumology
09.00 - 15.00
Dr. Moga Erika Andreea
PneumologyProgramare telefonica
Otorhinolaryngology
10.00 - 15.00
Dr. Duca Diana

14.30 - 16.00
Dr. Neagos Adriana

Program zilnic - pe baza de programari telefonice
17.15 - 19.00
Dr. Csiszer Iren

18.00 - 20.00
Dr. Florea Constantin
OtorhinolaryngologyPogramare telefonica
Reumatology
13.30 - 15.00
Dr. Valcelean Luminita
Cardiology
14.00 - 17.00
Dr. Marginean (Meghesan) Daniela

16.00 - 19.00
Dr. Ispas Mihaela
Orthopedics - Traumatology
14.15 - 16.00
Dr. Ivanescu Adrian

16.00 - 18.00
Dr. Fodor Pal
Endocrinology
14.20 - 15.45
Dr. Pascanu Ionela
Urology
16.00 - 18.00
Dr. Muntoi Ioan Dorian
Cosmetic / plastic surgery
16.15 - 18.30
Dr. Dorobantu Dorin
Cosmetic / plastic surgeryProgramari telefonice
Dermatology
17.30 - 19.30
Dr. Maier Dalila Anamaria
Neurosurgery
18.00 - 19.00
Dr. Gherman Bogdan
Otorhinolaryngology
08.00 - 13.00
Dr. Duca Diana

14.30 - 16.00
Dr. Neagos Adriana
General surgery
Programare telefonica
08.00 - 13.00
Dr. Bokor Endre
General surgeryProgramare telefonica
Ophthalmology
09.00 - 10.00
Dr. Popa Camelia
Nutrition and dietetics
09.00 - 11.00
Florina Daniela Ruta
Cardiology
10.00 - 12.00
Dr. Cadâr Erol Riad

13.30 - 15.00
Dr. Podoleanu Cristian
Orthopedics - Traumatology
10.00 - 12.00
Dr. Trambitas Cristian

12.00 - 15.00
Dr. Ivanescu Adrian
Pediatrics
13.00 - 14.00
Dr. Oltean (Durlan) Andreea

16.00 - 20.00
Dr. Bodan Adriana
Gastroenterology
13.00 - 15.00
Dr. Bancu Ligia

14.30 - 16.30
Dr. Coroban Cristian
GastroenterologyDisponibil doar din Octombrie

GastroenterologyÎn perioada Iulie - Octombrie, nu este disponibil
Internal medicine
13.00 - 15.00
Ultrasound
13.00 - 15.45
Dr. Demeter Timea
Vascular Doppler
13.00 - 15.45
Dr. Demeter Timea
Psychiatry
14.15 - 20.00
Dr. Nistor Claudia Andreea
Gynecology
16.00 - 18.00
Dr. Dutcus Ioan Adrian
Clinical psychology and therapy
16.00 - 20.00
Psiholog Ramona Aldea
Cosmetic / plastic surgery
16.15 - 19.30
Dr. Dorobantu Dorin
Urology
18.00 - 20.00
Dr. Nicola Theodor
Ophthalmology
08.00 - 10.00
Dr. Floria Oana
General surgery
08.00 - 13.00
Dr. Bokor Endre
General surgeryProgramare telefonica
Nutrition and dietetics
09.00 - 11.00
Florina Daniela Ruta
Ultrasound
09.00 - 12.00
Dr. Pintea Adriana
Otorhinolaryngology
10.00 - 15.00
Dr. Duca Diana

15.00 - 17.00
Dr. Neagos Adriana

18.00 - 19.00
Dr. Florea Constantin
Gynecology
12.00 - 14.00
Dr. Buda Amalia Gina

17.00 - 19.00
Dr. Ghizdavat Alexandru
Orthopedics - Traumatology
12.00 - 14.00
Dr. Vilcelean Marius
Reumatology
12.30 - 14.00
Dr. Valcelean Luminita
Pediatrics
13.00 - 14.00
Dr. Oltean (Durlan) Andreea

16.00 - 20.00
Dr. Bodan Adriana
Cardiology
14.00 - 16.00
Dr. Scripa Ernestina
Dermatology
14.30 - 15.30
Dr. Ilcus Ioana Roxana
Gastroenterology
14.30 - 16.30
Dr. Coroban Cristian
GastroenterologyÎn perioada Iulie - Octombrie, nu este disponibil
Endocrinology
14.30 - 18.00
Dr. Gliga Florina
Cosmetic / plastic surgery
17.00 - 19.00
Dr. Dorobantu Dorin
Urology
17.00 - 19.00
Dr. Catarig Cristian
Internal medicine
17.30 - 19.30
Dr. Gliga Mirela
Nephrology
17.30 - 19.30
Dr. Gliga Mirela
Ophthalmology
08.00 - 10.00
Dr. Floria Oana
Otorhinolaryngology
08.00 - 13.00
Dr. Duca Diana
Ultrasound
08.15 - 09.45
Dr. Nemes Liliana

10.15 - 12.00
Dr. Graur Catalina
Gastroenterology
08.30 - 10.30
Dr. Coroban Cristian
GastroenterologyÎn perioada Iulie - Octombrie, nu este disponibil
Pneumology
09.00 - 10.00
Dr. Dunca Adriana
Nutrition and dietetics
09.00 - 11.00
Florina Daniela Ruta
Cardiology
10.00 - 12.00
Dr. Cadâr Erol Riad
Orthopedics - Traumatology
10.00 - 12.00
Dr. Trambitas Cristian

11.00 - 13.00
Dr. Ivanescu Adrian
Ophthalmology
08.00 - 10.00
Dr. Floria Oana
Nutrition and dietetics
09.00 - 11.00
Florina Daniela Ruta
Reumatology
09.30 - 11.00
Dr. Valcelean Luminita
Orthopedics - Traumatology
10.00 - 12.00
Dr. Ivanescu Adrian
Otorhinolaryngology
10.00 - 15.00
Dr. Duca Diana

14.00 - 16.00
Dr. Neagos Adriana
Endocrinology
11.30 - 13.30
Dr. Duka Gabriela Veronica
Pediatrics
13.00 - 14.00
Dr. Oltean (Durlan) Andreea
PediatricsPediatrie
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Pediatrics
13.00 - 14.00
Dr. Oltean (Durlan) Andreea

16.00 - 20.00
Dr. Bodan Adriana
Gastroenterology
13.00 - 15.00
Dr. Bancu Ligia
GastroenterologyDisponibil doar din Octombrie
Orthopedics - Traumatology
13.00 - 15.00
Dr. Solyom Arpad
Neurology
14.15 - 16.00
Dr. Stoian Adina
Allergology
15.00 - 16.30
Dr. Ureche Corina
Otorhinolaryngology
15.00 - 17.00
Dr. Neagos Adriana

18.00 - 20.00
Dr. Florea Constantin
Pediatric surgery
16.00 - 17.00
Dr. Prisca Radu Alexandru
Gynecology
16.00 - 18.00
Dr. Crisan Radu
Internal medicine
16.00 - 18.00
General surgery
17.00 - 18.00
Dr. Serac Gabriel
Reumatology
17.00 - 20.00
Dr. Valcelean Luminita
Urology
19.00 - 20.00
Dr. Calancea Igor
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Orthopedics - Traumatology
16.00 - 18.00
Dr. Fodor Pal
Pediatrics
16.00 - 20.00
Dr. Bodan Adriana
Neurology
17.00 - 19.00
Dr. Balaianu Mihaela
Gynecology
17.00 - 19.30
Dr. Buda Amalia Gina
Urology
18.00 - 20.00
Dr. Nicola Theodor
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
16.00 - 17.00
Cosmetic / plastic surgery
16.15 - 18.30
Dr. Dorobantu Dorin
Cosmetic / plastic surgeryProgramari telefonice
Cosmetic / plastic surgery
16.15 - 19.30
Dr. Dorobantu Dorin
17.00 - 18.00
Cosmetic / plastic surgery
17.00 - 19.00
Dr. Dorobantu Dorin
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
08.00 - 09.00
Pediatrics
Program zilnic - pe baza de programari
08.00 - 16.00
Dr. Man Lidia

13.00 - 14.00
Dr. Oltean (Durlan) Andreea
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Pediatrics
13.00 - 14.00
Dr. Oltean (Durlan) Andreea
Pediatrics
13.00 - 14.00
Dr. Oltean (Durlan) Andreea
Pediatrics
13.00 - 14.00
Dr. Oltean (Durlan) Andreea
Pediatrics
13.00 - 14.00
Dr. Oltean (Durlan) Andreea
PediatricsPediatrie
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Pediatrics
16.00 - 17.00
Dr. Voicu Sanda

16.00 - 20.00
Dr. Bodan Adriana
Pediatrics
16.00 - 20.00
Dr. Bodan Adriana
Pediatrics
16.00 - 20.00
Dr. Bodan Adriana
Pediatrics
16.00 - 20.00
Dr. Bodan Adriana
Pediatrics
16.00 - 20.00
Dr. Bodan Adriana
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
08.00 - 09.00
Ultrasound
Program zilnic - pe baza de programari
08.00 - 16.00
Dr. Lefter Elena

10.15 - 12.00
Dr. Graur Catalina

15.30 - 17.00
Dr. Voicu Sanda
Ultrasound
08.15 - 09.45
Dr. Nemes Liliana
09.00 - 10.00
Ultrasound
09.00 - 12.00
Dr. Pintea Adriana
10.00 - 11.00
Ultrasound
10.15 - 12.00
Dr. Graur Catalina
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Ultrasound
13.00 - 15.45
Dr. Demeter Timea
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
08.00 - 09.00
Gynecology
08.00 - 12.00
Dr. Buda Amalia Gina
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Gynecology
12.00 - 14.00
Dr. Buda Amalia Gina
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Gynecology
16.30 - 18.30
Dr. Muntean Mihai

17.20 - 20.00
Dr. Buda Amalia Gina
Gynecology
16.00 - 18.00
Dr. Dutcus Ioan Adrian
Gynecology
16.00 - 18.00
Dr. Crisan Radu
17.00 - 18.00
Gynecology
17.00 - 19.00
Dr. Ghizdavat Alexandru
Gynecology
17.00 - 19.30
Dr. Buda Amalia Gina
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
10.00 - 11.00
Orthopedics - Traumatology
10.00 - 12.00
Dr. Trambitas Cristian
Orthopedics - Traumatology
10.00 - 12.00
Dr. Trambitas Cristian

11.00 - 13.00
Dr. Ivanescu Adrian
Orthopedics - Traumatology
10.00 - 12.00
Dr. Ivanescu Adrian
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Orthopedics - Traumatology
12.00 - 15.00
Dr. Ivanescu Adrian
Orthopedics - Traumatology
12.00 - 14.00
Dr. Vilcelean Marius
13.00 - 14.00
Orthopedics - Traumatology
13.00 - 15.00
Dr. Solyom Arpad
14.00 - 15.00
Orthopedics - Traumatology
14.15 - 16.00
Dr. Ivanescu Adrian
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Orthopedics - Traumatology
16.00 - 18.00
Dr. Fodor Pal
Orthopedics - Traumatology
16.00 - 18.00
Dr. Fodor Pal
17.00 - 18.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
10.00 - 11.00
Cardiology
10.00 - 12.00
Dr. Cadâr Erol Riad
Cardiology
10.00 - 12.00
Dr. Cadâr Erol Riad
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Cardiology
13.30 - 15.00
Dr. Podoleanu Cristian
14.00 - 15.00
Cardiology
14.00 - 17.00
Dr. Marginean (Meghesan) Daniela

16.00 - 19.00
Dr. Ispas Mihaela
Cardiology
14.00 - 16.00
Dr. Scripa Ernestina
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
08.00 - 09.00
Ophthalmology
08.00 - 10.00
Dr. Floria Oana
Ophthalmology
08.00 - 10.00
Dr. Floria Oana
Ophthalmology
08.00 - 10.00
Dr. Floria Oana
09.00 - 10.00
Ophthalmology
09.00 - 10.00
Dr. Popa Camelia

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
15.00 - 16.00
Allergology
15.00 - 16.30
Dr. Ureche Corina
16.00 - 17.00

Thursday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
08.00 - 09.00
Gastroenterology
08.30 - 10.30
Dr. Coroban Cristian
GastroenterologyÎn perioada Iulie - Octombrie, nu este disponibil
Gastroenterology
08.30 - 10.30
Dr. Coroban Cristian
GastroenterologyÎn perioada Iulie - Octombrie, nu este disponibil
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Gastroenterology
13.00 - 15.00
Dr. Bancu Ligia

14.30 - 16.30
Dr. Coroban Cristian
GastroenterologyDisponibil doar din Octombrie

GastroenterologyÎn perioada Iulie - Octombrie, nu este disponibil
Gastroenterology
13.00 - 15.00
Dr. Bancu Ligia
GastroenterologyDisponibil doar din Octombrie
14.00 - 15.00
Gastroenterology
14.30 - 16.30
Dr. Coroban Cristian
GastroenterologyÎn perioada Iulie - Octombrie, nu este disponibil
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Gastroenterology
18.00 - 20.00
Dr. Szekely Eva
19.00 - 20.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
08.00 - 09.00
Internal medicine
Program zilnic - pe baza de programari
08.00 - 16.00
Dr. Lefter Elena
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Internal medicine
13.00 - 15.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Internal medicine
16.00 - 18.00
17.00 - 18.00
Internal medicine
17.30 - 19.30
Dr. Gliga Mirela
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
18.00 - 19.00
Neurosurgery
18.00 - 19.00
Dr. Gherman Bogdan

Monday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
13.00 - 14.00
Vascular Doppler
13.00 - 15.45
Dr. Demeter Timea
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
09.00 - 10.00
Nutrition and dietetics
09.00 - 11.00
Florina Daniela Ruta
Nutrition and dietetics
09.00 - 11.00
Florina Daniela Ruta
Nutrition and dietetics
09.00 - 11.00
Florina Daniela Ruta
Nutrition and dietetics
09.00 - 11.00
Florina Daniela Ruta
Nutrition and dietetics
09.00 - 11.00
Florina Daniela Ruta
10.00 - 11.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
08.00 - 09.00
Otorhinolaryngology
08.00 - 13.00
Dr. Duca Diana
Otorhinolaryngology
08.00 - 13.00
Dr. Duca Diana
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
Otorhinolaryngology
10.00 - 15.00
Dr. Duca Diana

14.30 - 16.00
Dr. Neagos Adriana
Otorhinolaryngology
10.00 - 15.00
Dr. Duca Diana
Otorhinolaryngology
10.00 - 15.00
Dr. Duca Diana

14.00 - 16.00
Dr. Neagos Adriana
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
Otorhinolaryngology
14.30 - 16.00
Dr. Neagos Adriana
15.00 - 16.00
Otorhinolaryngology
15.00 - 17.00
Dr. Neagos Adriana
Otorhinolaryngology
15.00 - 17.00
Dr. Neagos Adriana
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Otorhinolaryngology
Program zilnic - pe baza de programari telefonice
17.15 - 19.00
Dr. Csiszer Iren

18.00 - 20.00
Dr. Florea Constantin
OtorhinolaryngologyPogramare telefonica
18.00 - 19.00
Otorhinolaryngology
18.00 - 19.00
Dr. Florea Constantin
Otorhinolaryngology
18.00 - 20.00
Dr. Florea Constantin
19.00 - 20.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
09.00 - 10.00
Pneumology
09.00 - 15.00
Dr. Moga Erika Andreea
PneumologyProgramare telefonica
Pneumology
09.00 - 10.00
Dr. Dunca Adriana
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00

Monday

Thursday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
16.00 - 17.00
Urology
16.00 - 18.00
Dr. Muntoi Ioan Dorian
17.00 - 18.00
Urology
17.00 - 19.00
Dr. Catarig Cristian
18.00 - 19.00
Urology
18.00 - 20.00
Dr. Nicola Theodor
Urology
18.00 - 20.00
Dr. Nicola Theodor
19.00 - 20.00
Urology
19.00 - 20.00
Dr. Calancea Igor

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
08.00 - 09.00
General surgery
08.00 - 13.00
Dr. Bokor Endre
General surgeryProgramare Telefonica
General surgery
Programare telefonica
08.00 - 13.00
Dr. Bokor Endre
General surgeryProgramare telefonica
General surgery
08.00 - 13.00
Dr. Bokor Endre
General surgeryProgramare telefonica
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
General surgery
14.00 - 16.00
Dr. Butiurca Sandor
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
General surgery
17.00 - 18.00
Dr. Serac Gabriel
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
14.00 - 15.00
Dermatology
14.30 - 15.30
Dr. Ilcus Ioana Roxana
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Dermatology
17.30 - 19.30
Dr. Maier Dalila Anamaria
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
11.00 - 12.00
Endocrinology
11.30 - 13.30
Dr. Duka Gabriela Veronica
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
Endocrinology
14.20 - 15.45
Dr. Pascanu Ionela
Endocrinology
14.30 - 18.00
Dr. Gliga Florina
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
08.00 - 09.00
Nephrology
08.00 - 16.00
Dr. Lefter Elena
NephrologyPe baza de programari telefonice
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Nephrology
17.30 - 19.30
Dr. Gliga Mirela
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00

Monday

Wednesday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
16.00 - 17.00
Clinical psychology and therapy
16.00 - 20.00
Psiholog Ramona Aldea
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
14.00 - 15.00
Psychiatry
14.15 - 20.00
Dr. Nistor Claudia Andreea
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
09.00 - 10.00
Reumatology
09.30 - 11.00
Dr. Valcelean Luminita
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Reumatology
12.30 - 14.00
Dr. Valcelean Luminita
13.00 - 14.00
Reumatology
13.30 - 15.00
Dr. Valcelean Luminita
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Reumatology
17.00 - 20.00
Dr. Valcelean Luminita
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
14.00 - 15.00
Neurology
14.15 - 16.00
Dr. Stoian Adina
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Neurology
17.00 - 19.00
Dr. Balaianu Mihaela
18.00 - 19.00

Thursday

Friday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
16.00 - 17.00
Pediatric surgery
16.00 - 17.00
Dr. Prisca Radu Alexandru